مراحل تمیز کردن فیلتر کولر گازی

مراحل تمیز کردن فیلتر کولر گازی


مراحل تمیز کردن فیلتر کولر گازی در مستر تهویه

برای تمیز کردن فیلترهای کولر خود با دقت مراحل زیر را دنبال کنید .قبل از شروع تمیز کردن ، مطمئن شوید که کولر گازی خاموش است. در حالی که دو طرف کولر گازی را گرفتید، پنل جلوی آن را باز کنید. قسمت جلوی فیلتر کولر گازی را آزاد کنید و بعد کل فیلتر را به آرامی و با دقت بیرون آورید. دقت کنید باید هر دو فیلتر را برای تمیز کردن در بیاورید. در این مرحله باید اقدام به شستن فیلتر کولر گازی نمایید. فیلترها را با کمک یک برس نرم زیر آب بشورید. قبل از اینکه فیلترها را به سر جای خودشان باز گردانید مطمئن شوید که کامل خشک شده اند. شروع کنید به جا زدن فیلترها از عقب و بعد از آن قسمت جلویی را جا بزنید. و در آخر پنل جلوی کولر گازی را ببندید.

نحوه تعویض فیلتر کولر گازی

اگر فیلتر کولر گازی شما شکل اصلی خود را از دست داده است و یا دچار پارگی و شکستگی شده است، بهتراست فیلترهای کولر گازی یا اسپلیت خود را تعویض کنید. فرایند تعویض فیلتر کولر گازی کار پیچیده ای نیست و مشابه مراحل تمیز کردن فیلتر است. با این تفاوت که به جای شستن فیلترها تنها باید آن ها را با فیلتر جدید جایگزین نمایید. دقت کنید که هنگام خرید فیلتر جدید، حتما نمونه فیلتر قبلی کولر خود را به همراه داشته باشید و یا اینکه مدل و برند کولر خود را یادداشت کنید و فیلتر مناسب را تهیه نمایید. نحوه تعویض فیلتر کولر گازی اجنرال، ال جی، سامسونگ، جنرال، تراست، گری و … مشابه هم است. تنها ممکن است تفاوت بسیار جزئی در باز کردن پنل کولر وجود داشته باشد که برای این کار می توانید به دفترجه راهنمای کولر گازی خود مراجعه نمایید و آن را مطالعه نمایید.

نکت :

اگر کولر گازی یا اسپیلت شما در مکانی نصب شده است که تقریبا عمومی است و کف آن فرش نشده است حتما هر ۲ روز یکبار برای تمیز کردن فیلتر ها اقدام کنید و اگر کولر گازی شما در منزل نصب شده است بنا به میزان استفاده هر ۱ تا ۳ هفته آن را تمیز کنید. برای حفظ کارایی و بهره وری کولر گازی سعی کنید هر یک ماه یکبار اقدام به تمیز کردن فیلتر اسپیلت یا کولر گازی خود نمایید.

هزینه تعمیر کولر گازی چقدر است؟

تعمیر کولر گازی به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و دیگر موارد بستگی کامل و بعد از عیب یابی و بررسی  دستگاه هزینه تعمیر کولر گازی توسط متخصصین ما در مستر تهویه به شما اعلام خواهد شد که چه میزان هزینه را باید متقبل شوید البته تمامی‌ هزینه‌ های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می‌ باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد هدف اصلی ما مشتری مداری و رضایت صد در صدی شما از کار است.

خدمات مستر تهویه:
تعمیر کولرگازیتعمیر اسپیلتتعمیر داکت اسپیلیت  –تعمیر برد کولرگازیتعمیر داکت اسپیلت الجیسرویس کار کولرگازیشماره تلفن تعمیرکار کولرگازیتعمیر کولرگازی جنرالسرویس اسپیلتتعمیرکار کولرگازی در تجریش  – تعمیرکار داکت اسپیلت در قیطریهسرویس کار اسپلیت در شریعتی 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.