ارورها و خطا های کولر گازی گری Gree

ارورها و خطا های کولر گازی گری Gree


ارورها و خطا های کولر گازی گری Gree

 

ارور E1

سیستم مبرد از فشار بالا محافظت می کند این ارور به دلیل زیاد بودن فشار در سیستم که ناشی از شارژ بیش از حد گاز مبرد و یا کثیف یا مسدود بودن کندانسور بیرونی و یا  شرایط محیطی غیر متعارف در بیرون ایجاد می شود.

ارور E2

این ارور به محافظ ضد یخ معروف است که معمولا خبر از یخ زدگی اواپراتور و پنل داخلی می دهد. این ارور در مواقعی مانند اشکال در جریان برگشتی هوا و یا اینکه سرعت فن داخلی بسیار کم باشد و یا اواپراتور مسدود یا کثیف باشد رخ می دهد.

ارور E4

این ارور در زمانی خود را نشان می دهد که کمپرسور از اگزوز در برابر درجه حرارت بالا محافظت می کند برای دریافت اطلاعات کامل از این مشکل لطفا دمای تخلیه ، اضافه بار در دفترچه راهنمای سرویس را مطالعه بفرمایید.

ارور E5

این ارور در جریان حفاظت از جریان بیش از حد AC رخ می دهد که ناشی از جریان اضافی است و زمانی روی می دهد که  ولتاژ منبع تغذیه ناپایدار باشد یا اینکه ولتاژ منبع تغذیه بسیار کم و بار سیستم بسیار زیاد باشد اواپراتور داخلی مسدود یا کثیف شده باشد.

ارور E6

این ارور در جریان خرابی ارتباط بین واحد داخلی و واحد خارجی رخ می دهد

ارور E8

این ارور برای محافظت در برابر دمای بالا رخ می دهد. اشکال در عملکرد دستگاه در دماهای بالا و روز های گرمیکی از دلایلش میزان نادرست شارژ گاز یا اشکال در دستگاه اندازه گیری مبرد و یا سو عملکرد کمپرسور ایجاد می شود.

ارور H6

این ارور بدون بازخورد موتور فن داخلی رخ می دهد برای رفع آن بررسی کنید که آیا ترمینال موتور داخلی به درستی وصل شده است. در صورت غیرفعال بودن موتور فن یا برد داخلی باید تعویض شود.

ارور C5

این ارور محافظت در برابر نقص درپوش جامپر ایجاد می شود. دلیل ایجاد این ارور سیستم پیکربندی و عدم وجود درپوش جامپر روی کنترل برد است و از دیگر دلایل رخداد این ارور درپوش جامپر نادرست یا آسیب دیده روی کنترل برد و یا یونیت داخلی و خارجی یک مدل نیستند.

ارور F0

این ارور برای محافظت در برابر نشت گاز مبرد رخ میدهد یکی دیگر از دلایل روی دادن این مشکل کالیبره نبودن سنسور داخلی و یا اشکال در جریان گاز مبرد  (به عنوان مثال در شیربرقی ، لوله مویی ، اکسپنشن ، لوله های کندانسور و اواپراتور ، لوله مسی)

ارورها و خطا های کولر گازی گری Gree

ارورها و خطا های کولر گازی گری Gree

ارور F1

این ارور بدلیل مدار باز یا اتصال کوتاه سنسور محیط داخلی عملکرد سنسور دمای محیط داخلی روی می دهد. برای رفع این مشکل بررسی کنید آیا سنسور دمای محیط داخلی به درستی وصل شده است یا خیر.

ارور F2

این ارور بدلیل سنسور لوله داخلی باز یا اتصال کوتاه روی می دهد برای رفع این مشکل بررسی کنید آیا دمای اواپراتور به درستی وصل شده باشد.

ارور F3

این ارور به دلیل سنسور محیط باز یا اتصال کوتاه رخ می دهد.

ارور F4

دلیل این ارور سنسور لوله در فضای باز باز یا اتصال کوتاه می باشد.

ارور F5

دلیل این ارور  اتصال سنسور اگزوز یا اتصال کوتاه می باشد.

ارور F6

 دلیل این ارور بیش از حد بار فرکانس افت برای رفع این ارور فرکانس را به دلیل اضافه بار محدود یا کاهش دهید.

ارور F8 

این ارور به دلیل فرکانس بیش از حد رخ می دهد. برای رفع این مشکل فرکانس را به دلیل جریان اضافه کاهش دهید

ارور F9

این ارور به دنبال  محدودیت دما و یا  افت شدید فرکانس رخ می دهد برای رفع این مشکل به دنبال تخلیه زیاد هوا ، فرکانس را کاهش دهید

ارور PH

این ارور به دنبال حفاظت بیش از حد ولتاژ برای PN رخ می دهد برای رفع این مشکل ولتاژ نوار باس DC ، که بسیار زیاد است را بررسی کنید.

ارور U5

این ارور در پی عملکرد مدار رخ می دهد را تشخیص می دهد برای رفع این مشکل باید نقص ایجاد شده در تشخیص جریان را پیدا کرد.

هزینه تعمیر کولر گازی چقدر است؟

تعمیر کولر گازی گری Gree به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و دیگر موارد بستگی کامل و بعد از عیب یابی و بررسی  دستگاه هزینه تعمیر کولر گازی توسط متخصصین ما در مستر تهویه به شما اعلام خواهد شد که چه میزان هزینه را باید متقبل شوید البته تمامی‌ هزینه‌ های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می‌ باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد هدف اصلی ما مشتری مداری و رضایت صد در صدی شما از کار است.

خدمات مستر تهویه:
تعمیر کولرگازیتعمیر اسپیلتتعمیر داکت اسپیلیت  –تعمیر برد کولرگازیتعمیر داکت اسپیلت الجیسرویس کار کولرگازیشماره تلفن تعمیرکار کولرگازیتعمیر کولرگازی جنرالسرویس اسپیلتتعمیرکار کولرگازی در تجریش  – تعمیرکار داکت اسپیلت در قیطریهسرویس کار اسپلیت در شریعتی 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.