تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیر کولر گازی سامسونگ


تعمیر کولر گازی سامسونگ

در جوامع امروزی همراه با مدرنیته شدن سبک زندگی ها استفاده از وسایل نیز تغییر کرده است. یکی از وسایلی که امروزه بسیار زندگی افراد را راحت کرده است کولر گازی است. کولر گازی در گذشته فقط در تابستان ها مورد استفاده بود اما امروزه مدل های مختلفی از کولر گازی وجود دارد که هم در تابستان جهت سرمایش و تهویه مطبوع و هم در زمستان جهت گرمایش منزل و محیط قابل استفاذه است. نگهداری ازکولر گازی بسیار حائز اهمیت است و هر شش ماه باید این وسیله مهم و ضروری را مورد سرویس قرار داد تا اگر دچار نقصی بود در همان مراحل ابتدایی برطرف شود. مستر تهویه مرکز تخصصی تعمیر و سرویس کولر گازی میباشد که تنها با یک تماس در محل شما در سراسر تهران حاضر می شود و تعمیر کولر گازی سامسونگ را با قیمتی مناسب انجام می دهد.

 سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ

متخصصین ما در مستر تهویه مشکلات تمام برند های معروف در حوزه کولر گازی را تشخیص و با کمترین هزینه برای شما برطرف می کنند.از میان برند های معروف کولر گازی ، کولر گازی سامسونگ بسیار شناخته شده و محبوب می باشد. کولر گازی سامسونگ در میان تمامی برند های موجود در بازار جزء کولرهای پیشرفته، بهینه و با عملکرد بالا می باشد. این برند معروف کولر های خود را در انواع مختلفی مانند اسپیلت، پنجره ای، سقفی ،داکت اسپیلت، ایستاده،  و غیره با ظرفیت های متفاوتی تولید کرده است. یکی از راه هایی که مستر تهویه به شما جهت بالابردن عملکرد و راندمان کولر گازی پیشنهاد میکند سرویس سالانه و یا حتی شش ماهه آن می باشد. اگر شما در شهر هایی زندگی می کنید که نوسانات هوا بالا است و شما احتیاج دارید مدام کولر گازی شما روشن باشد و در شبانه روز فقط چند ساعت آن را خاموش می کنید حتما باید زود به زود جهت شارژ و سرویس کولر گازی سامسونگ اقدام کنید.بروز هر مشکل را جدی بگیرید و با متخصصین این حوزه در میان بگذارید.

عوامل  مهم خرابی کولر گازی سامسونگ

 

 تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیر کولر گازی سامسونگ

 

 

 • عدم رسیدگی و سرویس به موقع کولر گازی سامسونگ
 • نصب غیر اصولی و اشتباه کولر گازی سامسونگ
 • استهلاک ناشی از کارکرد طولانی و پیوسته دستگاه
 • نوسانات الکتریکی

 در صورتی که مشکل به وجود آمده در کولر گازی سامسونگ شما مرتبط به یک عامل جدی نباشد به سادگی توسط خود شما نیز قابل حل و تعمیر میباشد. ازمشکلات قابل حل و رایج کولر گازی سامسونگ گه توسط خور افراد قابل حل است می توان به  تنظیمات ریموت کنترل کولر گازی و تمیز نمودن فیلترهای کولر اشاره کرد اما این مساله کلیت نداشته و در اکثر مواقع عیب یابی و رفع مشکل تنها توسط تعمیرکار متخصص امکان پذیر است.

دلیل خنک نکردن کولر گازی سامسونگ

 تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیر کولر گازی سامسونگ

اگر کولر گازی سامسونگ شما مدتی است که محیط را خنک نمی کند و این موضوع باعث نگرانی شما شده است باید بدانید که دلیل عمده و اصلی آن چند مورد است که در زیر بررسی می کنیم دلیل رخ دادن این مشکل چندین دلیل دارد که عبارتند از:

 • عدم کار صحیح کمپرسور
 • تمام شدن شارژ کولر گازی
 • خرابی برد الکترونیکی کولرگازی
 • تنظیم نبودن درست  درجه کنترل دستگاه
 • کاهش میزان گاز کولرگازی
 • گرفتگی و کثیفی لوله ها
 • آلوده شدن صافی اپراتور
 • خرابی لاستیک های لرزه گیر کمپرسور

 

در ابتدا برای رفع این مشکلات بهتر است از گزینه آخر شروع کنیم یعنی در ابتدا به سراغ تنظیمات درجه کنترل کولر گازی برویم و آن را به خوبی چک کنیم و در صورت تنظیم بودن اشتباه دستگاه، ریموت کنترل دستگاه را روی درجه مناسب قرار دهیم. در صورت برطرف نشدن مشکل حتما با مستر تهویه تماس بگیرید تا متخصصین ما در محل حاضر شوند و مشکل را برطرف کنند. 

مشکل نشت آب از کولر گازی سامسونگ

 

مشکل نشت آب از کولر گازی سامسونگ

مشکل نشت آب از کولر گازی سامسونگ

از دیگر مشکلات رایج در کولر گازی سامسونگ ، نشت آب از کولر است این اتفاق به چند دلیل رخ می دهد در موقع رخداد این مشکل شما می بینید که از قسمت های مختلف کولر گازی آب به بیرون نشت می کند. این اتفاق دلایل گوناگونی دارد که عبارتند از:

 •  اپراتور کولر گازی سامسونگ شما برفک زده است
 • حوضچه کولر دچار شکستگی شده است
 •  شلنگ دریم دچار گرفتگی شده است
 •  حوضچه یا شلنگ کولر گازی شما سوراخ شده است
 •  میزان گاز کولر گازی شما کاهش یافته است

نشت آب از کولر گازی شما یک مشکل مهم است که باید حتما توسط متخصین مجرب برطرف گردد، زیرا انجام آن توسط خودتان ممکن است خسارت های بیشتر و یا جبران ناپذیری به دستگاه وارد کند و باعث شود شما هزینه های بیشتری ر متحمل شوید . در برخی مواقع زمانی که این مشکل رخ می دهد نیاز است برخی قطعات عوض شوند و یا باعث خرابی در بخش های دیگر شود.

مشکل ایجاد صدا توسط کولر گازی

گاهی کولر گازی سامسونگ صداهای ناهنجاری را ایجاد میکنند که برای رفع این مشکل لازم است قطعات زیر عوض شوند لازم است این کار بطور تخصصی توسط تعمیرکار حرفه ای و مجرب مستر تهویه تعمیر یا تعویض شوند:

 • ایراد و یا خرابی فن کولر گازی
 • ایراد و یا خرابی پروانه فن کولر گازی
 • ایراد و یا خرابی بلیور فن کولر گازی

علت اصلی کار نکردن کولر گازی سامسونگ

یکی از دلایل اصلی و مهم کار نکردن کولر گازی  مشکل در برق و اتصالات دستگاه است. درصورت عدم کار کردن کولر گازی سامسونگ باید ابتدا بررسی کنید آیا محل مورد نظر برق دارد یا خیر؟ درصورت وجود برق از سلامت سه شاخه مطمئن شوید و با بررسی جریان برق و تعویض کابل های برق مشکل حل خواهد شد. به ندرت می آید که کولرگازی سوخته باشد، که در آن صورت باید با مرکز تخصصی و تعمیر کولر گازی مستر تهویه  تماس بگیرید.

 

مشکل هماهنگ نبودن سرمای کولر گازی با تظیمات آن

درصورت وجود مشکل فوق دو دلیل وجود دارد که میتواند باعث ایجاد این مشکل شده باشد این دو مشکل عبارتند از:

 • ترمستور اتاق از محل خود بیرون آمده است و یا اینکه دچار ایراد شده است
 • برد الکترونیکی خراب شده است

اگر با این مشکل مواجه شدید در دو حالت  در برخی مدل ها بلافاصله بعد از روشن شدن کولر گازی، فرمان کمپرسور وصل می گردد. برای رفع مشکل با مرکز معتبر تعمیر کولرگازی مستر تهویه تماس گرفته و از یک تعمیرکار کولر گازی سامسونگ بخواهید تا دستگاه شما را تعمیر کند.

خدمات کولر گازی سامسونگ توسط متخصصان مستر تهویه

 

 با در اختیار داشتن صدها متخصص مجرب که تسلط کامل به تمامی مشکلات کولر گازی سامسونگ دارند، در سریعترین زمان و همچنین با بالاترین کیفیت، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ می باشد. برای آسودگی خیال شما متخصصین ما بعد از عیب یابی کولر گازی سامسونگ شما و توضیح تمام مشکلات و خدمات قابل ارائه و برآورد هزینه ها در صورت رضایت شما اقدام به تعمیر کولر گازی سامسونگ می کنند.از این پس تمام مشکلات مربوط به کولر گازی شما با یک تماس با متخصصین ما و گرفتن مشاوره رایگان جهت استفاده مجدد از کولر گازی خود، حل خواهد شدو پس از آن متخصصین ما در منزل شما جهت سرویس یا تعمیر کولر گازی حاضر خواهند شد. 

خلاصه مشکلات کولر گازی سامسونگ

 

 • چکه کردن آب از پنل داخلی کولر گازی سامسونگ و پرتاب آب به همراه باد
 • عدم پاسخ دهی کولر گازی به تنظیمات ریموت کنترلر
 • کار نکردن و روشن نشدن کمپرسور کولر گازی سامسونگ
 • از کار افتادن فن کولر گازی سامسونگ
 • یخ زدن کویل های کندانسور کولر گازی سامسونگ
 • نشت گاز و کمبود گاز مبرد در سیستم
 • سر و صدای ناهنجار پنل داخلی کولر گازی سامسونگ به هنگام کار 
 • نمایش کد خطا و رفع نشدن آن را در کولر گازی سامسونگ

اگر هر یک از مشکلات بالا را در دستگاه کولر گازی خود مشاهده کردید، سریعا با متخصصین ما در مستر تهویه تماس حاصل فرمایید. مستر تهویه با تجربه بیش از هزاران مورد تعمیرات مختلف بر روی انواع مدل های کولر گازی های سامسونگ ، هر گونه مشکل دستگاه شما را به صورت تضمینی رفع خواهیم نمود. در ضمن اصلا نگران هزینه تعمیرات نباشید. متخصصین ما تعمیر قطعات کولر شما را در صورت مواجهه در اولویت کار خود قرار خواهند داد و به این ترتیب هزینه های شما به شدت کاهش خواهد یافت. همینطور، هر مدل و ظرفیتی از کولر گازی سامسونگ شما را به راحتی تعمیر خواهیم نمود.

هزینه تعمیر کولر گازی چقدر است؟

هزینه تعمیر کولر گازی به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و دیگر موارد بستگی کامل و بعد از عیب یابی و بررسی  دستگاه هزینه تعمیر کولر گازی توسط متخصصین ما در مستر تهویه به شما اعلام خواهد شد که چه میزان هزینه را باید متقبل شوید البته تمامی‌ هزینه‌ های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می‌ باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد هدف اصلی ما مشتری مداری و رضایت صد در صدی شما از کار است.

خدمات مستر تهویه:
تعمیر کولرگازیتعمیر اسپیلتتعمیر داکت اسپیلیت  –تعمیر برد کولرگازیتعمیر داکت اسپیلت الجیسرویس کار کولرگازیشماره تلفن تعمیرکار کولرگازیتعمیر کولرگازی جنرالسرویس اسپیلتتعمیرکار کولرگازی در تجریش  – تعمیرکار داکت اسپیلت در قیطریهسرویس کار اسپلیت در شریعتی 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.