ارور و خطا در کولر گازی گری اینورتر دار

 ارور و خطا در کولر گازی گری اینورتر دار


 ارور و خطا در کولر گازی گری اینورتر دار

 

ارور E1 در کولر گازی گری

این ارور در جهت مشکل محافظت در برابر فشار بالا رخ می دهد اگر کولر گازی اینورتر Gree شما دارای خطای E1 باشد ، به این معنی است که مبرد کولر گازی شما با مشکل فشار بالا روبرو شده ،  سطح مبرد ، کندانسور را از نظر انسداد و جریان AI واحد خارجی خود مورد بررسی قرار دهید

ارور E2 در کولر گازی گری

این ارور به دنبال مشکل یخ زدگی AC (غلبه بر آن) رخ می دهد. در بعضی اوقات با این مسئله روبرو هستیم که کولر گازی دچار یخ زدگی می شود. به همین دلیل گاهی اوقات هنگام شکستن یخ ها با مشکلات نویز روبرو می شویدکه این مشکل به دلیل کمبود مبرد، خرابی موتور فن، انسداد سیم پیچ خنک کننده، فیلتر، دمنده یا کندانسور و غیره ایجاد می شود.

ارور E3 در کولر گازی گری

این ارور به دنبال مشکل سطح پایین مبرد، حالت مصرف و بازیافت رخ می دهد. هنگامی که کولر گازی شما از جایی نشت کرده و سطح مبرد کاهش می یابد ، خطای E3 در صفحه نمایش از راه دور شما ظاهر می شود در برخی مواقع کولر در این زمان به کل از کار می افتد.

ارور E4 در کولر گازی گری

این ارور به دنبال مشکل تخلیه کمپرسور از دمای بالا رخ می دهد که باعث محافظت می شود. وقتی واحد خارجی دمای تخلیه زیادی دریافت کند ، واحد به صفحه اصلی PCB گزارش می شود. اگر این اتفاق 6 بار پشت سر هم اتفاق می افتد ، واحد تهویه مطبوع شما به طور خودکار خاموش می شود. حال شما باید دوباره آن را باز کنید.

ارور E5 

این ارور به دنبال  مشکل نوسان جریان و ولتاژ رخ می دهد.وقتی E5 روی صفحه نمایش ما نشان داده می شود، به این معنی است که ولتاژ سیستم شما ثابت نیست. این تنها زمانی اتفاق می افتد که کولر گازی شما در حالت خنک کننده کار می کند. پس از ظاهر شدن خطای E5 ، واحد خارجی شما به طور خودکار خاموش می شود. اگر کولر شما در حالت گرمایش کار کند ، همه سیستم ها کار می کنند.

ارور E6 

این ارور به دنبال خطای ارتباطی بین محیط داخلی و خارجی رخ می دهد اگر برقراری ارتباط بین فضای داخلی و فضای باز خوب نباشد ، خطای E6 اینورتر gree خطای E6 ظاهر می شود. همانطور که مشاهده می کنید سیم ارتباطی بین واحدهای داخلی و خارجی وجود دارد. آن را برای اتصالات شل ، شکستگی یا سوختگی مورد بررسی قرار دهید.

ارور E8 

این ارور به دنبال موتور داخلی یا معیوب صفحه اصلی داخل سالن.بعضی اوقات واحدهای داخلی موتور فن را متوقف می کنند ، بنابراین خطای E8 در ریموت ظاهر می شود. دلیل این امر می تواند موتور فن ، موتور فن معیوب یا اتصال شل صفحه PCB درایو واحد داخلی می باشد.

ارور E9 

این ارور به دنبال مشکل پمپ آب واحد داخلی و مشکل سطح آب بیشترین میزان جریان آب در سینی تخلیه باعث بروز خطای E9 در کولر گازی اینورتر خواهد شد. همچنین می توانید اتصالات شل به پمپ های آب را در واحد داخلی یا موتور معیوب را مورد بررسی قرار دهید.

ارور F0 

این ارور به دنبال مشکل سنسور دمای محیط واحد داخلی رخ می دهد . اگر در سنسور دمای محیط نقصی رخ دهد ، خطای F0 در صفحه نمایش کولر گازی شما ظاهر می شود. سنسور دمای محیط خود را از نظر سنسور بررسی کنید. اگر سنسور در یک تهویه مطبوع باز ، کوچک یا ضعیف است ، آن را عوض کنید

ارور F1 

 این ارور مربوط به حسگر لوله اواپراتور واحد داخلی است  و دلیل رخ دادن مشکل سنسور لوله واحد داخلی می باشد، خطای F1 در صفحه نمایش ظاهر می شود. سنسور لوله را بررسی کنید. اگر سنسور باز ، کوچک یا ضعیف است، آن را با حسگر جدید جایگزین کنید. همچنین ، اتصال در PCB را برای اتصال شل بررسی کنید.

ارور F2

 این ارور مربوط به سنسور دمای لوله کندانسورمی باشد. زمانی که سنسور دمای کندانسور کار نمی کند، با مشکل خطای F2 در سیستم تهویه مطبوع مواجه هستیم. می توانید سنسور را از نظر قطع اتصالات بررسی ، باز ، شکسته یا سوزان کنید. اگر سنسور ضعیف است ، آن را عوض کنید

ارور F3 

 این ارور مربوط به سنسور دمای محیط در فضای باز می باشد خطای F3 در هنگام از کار افتادن سنسور دمای محیط در فضای باز در ریموت ما نشان داده می شود. اگر سنسور ضعیف است می توانیم آن را  ست کنیم سپس آن را عوض کنیم .

ارور F4 

این ارور مربوط به مشکل سنسور لوله فشار فشار تخلیه کمپرسورمی باشد. سنسور لوله تخلیه را بررسی کنید. اگر سنسور لوله تخلیه مشکلی ایجاد کند ، خطای F3 دیده می شود.

ارور F5 

این ارور مربوط به مشکل کنترل از راه دور کنترل شده با سیم است. اگر سنسور دمای کنترل کننده سیمی اتصال مدار باز ، کوتاه یا شل را تشخیص دهد ، خطای F5 روی صفحه نمایش ظاهر می شود.

 

 ارور و خطا در کولر گازی گری اینورتر دار

ارور و خطا در کولر گازی گری اینورتر دار

ارور ee 

این ارور مربوط به خطای تراشه حافظه PCB در فضای باز است.

ارور H3 

این ارور مربوط به مشکل حفاظت از اضافه بار کمپرسور می باشد.

ارور H4 

این ارور مربوط به حفاظت بیش از حد از اواپراتور و کندانسور است.

ارور H6 

این ارور مربوط به مشکل موتورهای فن در فضای باز است.

ارور P0 

این ارور مربوط به مشکل تنظیم مجدد ماژول درایو است.

ارور P5 

این ارور مربوط به مشکل حفاظت جریان کمپرسور است.

ارور P6 

این ارور مربوط به خطای ارتباطی بین برد اصلی به برد درایو است.

ارور P7 

این ارور مربوط به مشکل سنسور دما  می باشد.

ارور P8 

این ارور مربوط به مشکل  دما بیش از حد PFC می باشد.

ارور U7 

این ارور مربوط به مشکل سوپاپ 4 طرفه می باشد

ارور PA 

این ارور مربوط به حفاظت جریان AC از قسمت ورودی است.

ارور PL 

این ارور مربوط به تحت مشکل ولتاژ شینه dc است

ارور PU

این ارور مربوط به مشکل مدار شارژ است.

ارور PP

این ارور مربوط به خطای ورودی ولتاژ AC می باشد.

ارور LC 

این ارور مربوط به راه اندازی کمپرسور نیست این مشکل مربوط به راه اندازی کولر گازی است.

ارور PC 

ارور PC در کولر گازی گری مربوط به مشکل مدار حس فعلی است.

ارور HC

ارور HC در کولر گازی گری مربوط به امنیت PFC می باشد.

هزینه تعمیر و سرویس کولر گازی گری چقدر است؟

تعمیر کولر گازی به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و دیگر موارد بستگی کامل و بعد از عیب یابی و بررسی  دستگاه هزینه تعمیر کولر گازی توسط متخصصین ما در مستر تهویه به شما اعلام خواهد شد که چه میزان هزینه را باید متقبل شوید البته تمامی‌ هزینه‌ های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می‌ باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد هدف اصلی ما مشتری مداری و رضایت صد در صدی شما از کار است.

خدمات مستر تهویه:
تعمیر کولرگازیتعمیر اسپیلتتعمیر داکت اسپیلیت  –تعمیر برد کولرگازیتعمیر داکت اسپیلت الجیسرویس کار کولرگازیشماره تلفن تعمیرکار کولرگازیتعمیر کولرگازی جنرالسرویس اسپیلتتعمیرکار کولرگازی در تجریش  – تعمیرکار داکت اسپیلت در قیطریهسرویس کار اسپلیت در شریعتی 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.