نمایندگی پکیج ایران رادیاتور

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور


شرکت مستر تهویه نمایندگی پکیج  ایران رادیاتور در تمام مناطق تهران

در گذشته برای گرم کردن منازل و ساختمان های مختلف از  بخاری ها و برای مصارف آب گرم از آبگرمکن استفاده میشد که در حال حاضر در بیشتر خانه ها و ساختمان های تازه تاسیس از پکیج‌ استفاده میشود. بنابراین سرویس و تعمیرات پکیج جزئی از خدماتی است که به صورت دوره‌ای در بیشتر خانه‌ ها انجام می شود. قصد داریم در این مطلب شما را با تعمیر و سرویس پکیج  ایران رادیاتور آشنا نماییم، پس با ما همراه باشید.

به چه کسی برای سرویس پکیج مراجعه نماییم؟

شرکت مستر تهویه برای عزیزانی که برای خدمات مختلف پکیج ایران رادیاتور به دنبال تعمیرکاران با تجربه و متخصص هستند، بهترین متخصصین و کامل ‌ترین خدمات را ارائه می‌دهد. به وسیله تماس تلفنی شما می ‌توانید از هزینه و تعرفه‌ خدمات و سرویس انواع پکیج آگاه شوید و درخواست بازدید پکیج خود را از تعمیرکاران ما بخواهید.

ما بهترین تعمیرکاران پکیج ایران رادیاتور را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیارتان می گذاریم. متخصصین ما بصورت حرفه ای خدمات سرویس و تعمیر پکیج شما را در کمترین زمان ممکن انجام می‌دهند. تمام مشکلات و سرویس های دستگاه خود را بخصوص عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل k24ff خود را به مستر تهویه بسپارید زیرا ما نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در تمام مناطق تهران هستیم.

بررسی پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل K24FF

این مدل در دسته پکیج‌ های دیواری قرار دارد و دارای فن خروجی دود است که با استفاده از یک دودکش دوجداره، هوای لازم برای سوخت را از بیرون دریافت می کند و گازهای ناشی از احتراق را نیز  به بیرون هدایت می‌کند . اولین چیزی که در مدل K24FF توجه‌ تان را جلب می‌کند، مشخصات ظاهری پکیج ، از جمله وزن و ابعاد  آن است . این مدل پکیج دارای ابعاد  340*720*400 میلیمتر  و  وزن 29 کیلوگرم است . ظرفیت حرارتی ورودی و خروجی این پکیج به ترتیب 22102 و 20640 Kcal/h است و از دو مبدل برای سیستم گرمایش خود استفاده میکند.

پکیج ایران رادیاتور مدل K24FF با برق 220 ولت تک فاز کار میکند که دارای توان خروجی 26 کیلو وات است. انواع پکیج های دو مبدل ایران رادیاتور که به آنها مونو ترمیک نیز می‌گویند از دو مبدل برای گرمایش استفاده میکنند. این پکیج‌ ها دارای  مبدل صفحه‌ای و دو مبدل اصلی هستند. وظیفه مبدل اصلی در پکیج  ایران رادیاتور تامین گرمایش رادیاتورها است. عملکرد آن به نحوی است که آب سیستم گرمایش از طریق این مبدل گرم میشود و پس از آن به رادیاتور انتقال می یابد. ولی آبی که برای استفاده و مصارف بهداشتی نیاز داریم از طریق پمپ‌ ها از مبدل اصلی می کند و به جای اینکه به سمت رادیاتور هدایت شود، از مبدل صفحه‌ای عبور میکند.

نحوه عملکرد مبدل صفحه ای

این مبدل دارای تعداد زیادی صفحه فلزی نازک است که در فاصله ای بین 3 تا 5 میلی‌ متر در کنار یکدیگر قرار دارند. مکانیزم آن به نحوی است است که وقتی آب گرم  و سرد در جهت مخالف یکدیگر وارد مبدل صفحه ای  میشوند، با حرکت یکی در میان خود بین صفحات فلزی باعث تبادل گرما و گرم شدن سریع آب میشوند.

همچنین با توجه به اینکه در پکیج‌ های دو مبدل آب گرم مصرفی با شعله تماس مستقیم ندارد ، نسبت به مدل‌ های تک مبدل بر روی دیواره داخلی مبدل صفحه‌ ای رسوب کمتری ایجاد می گردد و ما آبی سالم تر خواهیم داشت. حداکثر دمایی که در مورد مدار سیستم گرمایشی این پکیج  با آن کار می‌کند ، 85 درجه سانتیگراد و برای مدار آب گرم مصرفی 60 درجه سانتیگراد است.  پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل K24FF دارای محفظه احتراق بسته میباشد. همچنین این مدل از سیستم ضد نوسان دمای‌ آب استفده می کند که مانع از نوسان دما از حد مجاز می‌شود که این امر به ایمنی شما کمک زیادی می‌کند.

برای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل k24ff می بایست اطلاعات کافی درباره این مدل داشته باشید.

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور

آشنایی با خطاهای مختلف پکیج ایران رادیاتور

تمام لوازم مورد استفاده ضروری گاهی دچار مشکل می شوند و یا ایراداتی در کار آن ها مشاهده می شود. در پکیج های دیواری ایران رادیاتور این مشکلات بصورت کد خطا نمایش داده می شود که به ما کمک می کند راحت تر و سریع مشکل دستگاه خود را متوجه شویم. خطاهای پکیج در همه مدل ها تقریبا شبیه به هم است.

در ادامه با مجموعه ای از خطاهای رایج برای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل k24ff آشنا می شویم.

خطایAF: این ارور مربوط به سیستم سرمایشی پکیج می باشد و نشان می دهد که قسمت ضد یخ زدگی دچار اشکال شده است.

خطایE1: این امر نشان‌دهنده قطع شدن پرشر سوئیچ آب است.

خطایE2: تشکیل شعله پکیج با اشکال روبرو شده است.

خطایE8: ترموستات پکیج ایران رادیاتور قطع شده است.

خطایE10: این ارور نشان می‌دهد که دودکش پکیج خراب شده و دود حاصل از تشکیل شعله در محیط نشت کرده است.

خطایE30, E29, E12: این ارور نشان می‌دهد که قطعه برد پکیج خراب گردیده.

خطایE31: قطعه ترمیستور خراب است.

خطایE41: این امر نشان می دهد که ترمیستور برای تشکیل آب گرم پکیج خراب است.

خطایE50: این خطا نشان می دهد که فن پکیج خاموش است و قطعه پرشر سوئیچ وصل است.

تیم متخصص مستر تهویه خدمات زیر را به مشتریان عزیز ارائه می دهد:

بررسی و تعویض سنسور پکیج

تعویض فیلتر پکیج ایران رادیاتور

سرویس و تعویض منبع انبساط پکیج

تعمیر برد الکترونیکی پکیج

بررسی و تعویض پمپ سیرکولاتور پکیج

تعمیر کردن و سرویس مگنت پکیج

تعویض شیلنگ های پکیج

و تعمیرات آب ریزی پکیج ایران رادیاتور

برای نصب، سرویس و تعمیر پکیج خود در تمام مناطق تهران می  توانید از تعمیرکاران نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شرکت مستر تهویه کمک بگیرید.

همچنین تیم ما به صورت تخصصی عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل k24ff را در این مرکز انجام میدهند.

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور نحوه کارکرد پکیج دیواری ایران رادیاتور

یک سنسور زمانی که شیر آب را باز می‌کنید جریان آب را متوجه میشود. قسمت جرقه ‌زن مشعل پکیج را روشن می کند و مبدل حرارتی ، آب جریان یافته را گرم می‌ کند. یکسری از پکیج‌ ها مبدل حرارتی دوم هم دارند که با استفاده از گرمای گاز خروجی، آب ورودی را کمی گرم میکند. ترموستات مقدار گازی که به مشعل می ‌رود را کنترل می‌ کند تا مقدار دمای تنظیم شده حفظ شود.

سیستم کنترل پکیج ایران رادیاتور

واحد کنترل الکترونیکی (ECU) در قلب بیشتر آبگرم‌ کن‌ های بدون مخزن (پکیج) وجود دارد که واحد ECU همه عملکردهای پکیج ایران رادیاتور، مانند مدولاسیون ، جریان گاز، کنترل دما و جرقه را کنترل می‌کند. همچنین این بخش مسئول ایمنی نیز میباشد که با یک سنسور قطع کن خودکار گاز ، هنگامی که مشکلی بوجود می آید عمل میکند.

 

شروع به کار پکیج

زمانی که شما در هرجای خانه شیر آب گرم  را  باز می‌کنید، سنسور جریان آب ، جاری بودن آب را تشخیص می دهد و پروسه‌ گرم شدن آب آغاز می گردد. سنسورهای جدید کمترین جریان آب را نیز تشخیص می‌دهند. یکسری از مدل‌ها دارای فن احتراق نیز هستند که برای پروسه‌ احتراق ، هوا را به داخل پکیج هدایت می کنند. در این لحظه ، ECU جریان گاز را باز و جرقه‌زن عمل میکند. تا زمانی که سنسور شعله، آتش را تشخیص دهد جرقه‌زن ،جرقه میزند. زمانی که مشعل در عرض چند ثانیه‌ روشن نگردد ECU جریان گاز را برای جلوگیری از انباشتگی نا امن گاز قطع میکند.

 

گرم کردن آب

مشعل گاز پکیج گرما را به مبدل حرارتی در حین عبور آب اعمال می‌کند. به دلیل عبور آب از یک مسیر مارپیچی ، آب بیشترین گرما را از دیواره‌ های مبدل حرارتی دریافت می نماید.

همانطور که در بالا اشاره کردیم یکسری از مدل‌ های پکیج ایران رادیاتور یک مبدل حرارتی دوم نیز دارند که برای بهتر گرم کردن آب از گرمای بوجود آمده از گازهای خروجی مشعل استفاده میکند.مزیت این مدل از پکیج های ایران رادیاتور بهره‌ وری بالای انرژی آنها است،اما دارای قیمت بالاتری نسبت به مدل‌های دیگر نیز می باشند. نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شرکت مستر تهویه تمامی مدل های پکیج ایران رادیاتور را پشتیبانی خدماتی می کند.

کنترل دمای آب

اغلب پکیج‌ ها دارای دمای از پیش تنظیم شده در کارخانه می باشند. این دمای تنظیم شده  یک احتیاط ایمنی برای جلوگیری از حوادث ممکن است.  برای مصارف خانگی ۵۰ درجه‌ی سانتی‌گراد نرمال است.

ممکن است که دمای آب و جریان ورودی آب تفاوت داشته باشد، که سنسور ECU در این مواقع مقدار گاز مشعل را تنظیم و تعدیل میکند. این تنظیم گاز و میزان شعله همان چیزی است که دمای آب را ثابت نگه می دارد. این عملکرد وابسته به دمای آب ورودی و آب خروجی از مبدل حرارتی است.

بعضی پکیج ها هم دارای قسمت کنترل دما هستند که به شما اجازه‌ تنظیم دمای حداقل از پیش تنظیم شده‌ توسط کارخانه‌ را میدهد.این کنترلر میتواند یا روی خود پکیج باشد و یا کمی دورتر از پکیج به صورت سیم دار ،که (مثلاً درحمام، آشپزخانه یا اتاق ) به آن متصل شده باشد. مدل های جدیدتر حتی به صورت بیسیم هستند و دارای برنامه های مخصوص که امکان کنترل با گوشی‌های هوشمند را دارند.

منبع تغذیه پکیج

به منظور روشن کردن گاز،جرقه زن پکیج به برق خانه وصل میشود. همچنین در بعضی از مدل ها توربینی وجود دارد که میتواند از جریان آب ورودی برق تولید کرده و استفاده کند. و بعضی پکیج‌ ها دیگر از یک باتری استفاده میکنند.

پکیج‌ های ایران رادیاتور دارای توربین یا باطری این مزیت را دارند، در مواقعی قطعی برق میتوانند کار کنند و شما آب گرم خواهید داشت.

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور

به متخصصان ما اعتماد داشته باشید

همیشه با تجربه ترین و  منصف ترین سرویسکاران را انتخاب نمایید اما از آنها توقع معجزه هم نداشته باشید.  آنها هم با علائمی ک پکیج نشان میدهد و  با گزارشات شما به نتیجه می رسند. به ما اعتماد کنید اما گاهی هم نیاز به آزمون و خطاست و شاید سرویس پکیج در چند مرحله انجام گردد.مستر تهویه همیشه برای اعتبار نمایندگی پکیج ایران رادیاتور  سعی می کند سرویسکارن متعهد ، با اخلاق و فنی رو برای  سرویس دهی به شما همشهریان عزیز  اعزام کند.

پس با نظرات خود درباره عمکرد تیم فنی مستر تهویه، ما را در امر خدمات هرچه بهتر و کامل تر یاری نمایید.

خدمات مستر تهویه:
تعمیر کولرگازیتعمیر اسپیلتتعمیر داکت اسپیلیت  –تعمیر برد کولرگازیتعمیر داکت اسپیلت الجیسرویس کار کولرگازیشماره تلفن تعمیرکار کولرگازیتعمیر کولرگازی جنرالسرویس اسپیلتتعمیرکار کولرگازی در تجریش  – تعمیرکار داکت اسپیلت در قیطریهسرویس کار اسپلیت در شریعتی 

 

3 دیدگاه

  • سلام ممنون از مقاله خوبتون که راجب نمایندگی پکیج ایران رادیاتور توضیح داده است زیرا میتوان با این مقاله به نمایندگی ها اطمینان کرد و با خدماتشون آشناشد تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.