قیمت سرویس کولر گازی

قیمت سرویس کولر گازی


با مستر تهویه همراه باشید تا در این مقاله از دلایل هزینه ها و میزان قیمت سرویس کولر گازی آگاهی مناسبی پیدا نمایید.

اجرت و تعرفه تعمیرات اسپیلت و کولر گازی امسال چقدر است؟ قیمت سرویس کولر گازی چقدر می باشد ؟ قبل از اقدام به سرویس و تعمیر هر دستگاهی خیلی از ما می خواهیم حدود تقریبی هزینه ها را بدانیم تا نسبت به پرداخت هزینه ها و دستمزدها آمادگی داشته باشیم .

پاکسازی، تعمیر، سرویس و نگهداری، کولرهای گازی قبل از آغاز فصل گرما و پس از اتمام تابستان، اهمیت زیادی دارد.دستگاه کثیف می تواند دلیل اصلی بسیاری از آلرژی های فصلی باشد. پخش بوی نامطبوع از کولرگازی یکی از مهمترین مشکلات در فصل گرما است. بوی بد کولر گازی به دلیل ایجاد آلودگی در دستگاه و عدم سرویس به موقع بوجود می آید. با یک شرکت معتبر و با تجربه تماس بگیرید تا از شر بوی نا خوشایند و زننده کولر گازی خلاص شوید. بهتر است قبل از انجام کار هزینه و قیمت سرویس کولر گازی  را بپرسید تا دچار مسئله نشوید. هزینه سرویس کولر گازی ، مبلغ  ناچیزی است که باعث سلامت اعضای خانواده شما می شود.

سرویس اسپلیت و کولر گازی خود را به مستر تهویه بسپارید

سرویس کولر گازی و  اسپلیت جزء خدماتی است که اگر توسط افراد کارآزموده و متخصص انجام شود، علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه شما، موجب بهتر شدن عملکرد کولر گازی شما می شود.

پیشنهاد می شود هر ساله زمان مشخصی را برای سرویس کولر گازی خود مشخص نمایید تا به صورت منظم و دوره ای اینکار توسط افراد با تجربه در شرکت مستر تهویه برای شما انجام گیرد.

پیشنهاد ما این است که هزینه سرویس کولر گازی خود را با سالی ۲ مرتبه انجام این کار به حداقل برسانید و از عملکرد دستگاه خود مطمئن شوید.

ما را در این مطلب همراهی کنید تا علاوه بر آشنایی با نحوه ثبت سفارش مستر تهویه با موارد دیگری از جمله:

 •  آیا دستگاه من نیاز به سرویس و تعمیر دارد؟
 •  بهترین زمان برای انجام سرویس کولر گازی چه موقع است؟
 • چطور بهترین سرویس کار را برای انجام اینکار پیدا کنم؟
 • هزینه سرویس کولر گازی و اسپلیت چطور محاسبه می شود؟
 • و اینکه آیا به متخصصین شرکت مستر تهویه می شود اعتماد کرد؟

نیز با شما همراه شویم.

 

قیمت سرویس کولر گازی

عوامل موثر بر هزینه اسپلیت و سرویس کولر گازی

اجرت و هزینه سرویس کولر گازی و اسپلیت چقدر است؟ سرویس کولر گازی جنرال با سرویس کولر گازی ال جی آیا با یکدیگر متفاوت هستند؟ به صورت معمول این‌ها یکسری سوالاتی هستند که عموم مردم قبل از سرویس کولرگازی از خود می‌پرسند. هزینه سرویس کولر گازی به عوامل مختلفی بستگی دارد. گاهی تعمیرکار کولر گازی در محل شما حضور پیدا می کند و متوجه می‌شود وضعیت کولر گازی به نحوی است که هزینه‌ کار بیشتر از هزینه اعلام شده خواهد بود..

یا گاها سرویس کار کولر گازی در محل حضور پیدا میکند و متوجه خواهد شد که کولر گازی فقط نیاز به یک سرویس ساده دارد. به طور مثال احتیاجی به شارژ مجدد گاز دستگاه نیست، به همین دلیل هزینه سرویس کولر گازی کم می شود.

 

هزینه سرویس کولر گازی و اسپلیت  بر مبنای خدمات انجام شده تعیین خواهد شد. اما باید بدانیم خدمات مرتبط با سرویس کولر گازی بسیار زیاد می باشد، که در ادامه بعضی از آنها را بررسی خواهیم کرد.

 

نرخ اتحادیه کولر گازی

تعرفه خدمات کولر گازی و اسپلیت یک هزینه متعارف است که هر ساله طبق نرخ اتحادیه این صنف برای خدمات کولر گازی مانند هزینه سرویس کولر گازی تعیین می‌شود.

قیمت سرویس کولر گازیچرا باید کولر گازی و اسپلیت را سرویس  کنیم؟

کولرگازی هم مانند بقیه دستگاه ها نیاز به سرویس منظم و تعمیر دارد. یکی از مزیت های سرویس منظم و دوره ای کولر گازی این است که شما می توانید از آسیب ها و خرابی های احتمالی قطعات کولر گازی جلوگیری نمایید و به این ترتیب از خساراتی که ممکن است در اثر خرابی یک قطعه به بار آید جلوگیری کنید. با سرویس منظم اسپلیت و کولر گازی می توان انتظار حد اکثر کارایی را از دستگاه داشت و همچنین انجام سرویس کولر گازی باعث می شود که طول عمر کولر گازی بیشتر شود و شما می توانید برای زمان بیشتری از یک دستگاه با کیفیت استفاده نمایید.

به نظر اکثر افراد جامعه سرویس کولر گازی یک کار بیهوده است در حالیکه این امر باعث جلوگیری از هزینه‌ های بیشتر برای تعمیر و یا تعویض قطعات کولرگازی در آینده می شود. پس باید سرویس کولر گازی را بسیار مهم در نظر بگیریم و حتما برای آن برنامه ریزی نماییم. سرویس منظم کولر گازی توسط متخصصین مستر تهویه را برای جلوگیری از هزینه های بیشتر تعمیر و تعویض قطعات کولر گازی به شما پیشنهاد می کنیم.

سرویس منظم و دوره ای کولر گازی

منظور از سرویس منظم کولر گازی مدت زمانی است که شما به طور دوره ای و هر چند وقت یک بار کولر گازی خود را برای کمتر شدن هزینه و قیمت سرویس کولر گازی به تعمیرکاران مستر تهویه می سپارید.

بعضی اوقات سرویس دستگاه شما باید هر ۶ ماه یکبار انجام شود به طور مثال کولر گازی اتاق های سرور، بعضی مواقع سرویس دوره ای کولر گازی هر سال یک مرتبه و در نهایت حداکثر زمان سرویس کولر گازی را باید هر دو سال یکبار انجام دهیم.

مهمترین دلایل سرویس منظم کولر گازی و اسپیلت را به چند دسته تقسیم می کنیم:

 1. جلوگیری از بوی نامطبوع در کولر گازی
 2. کم شدن مصرف برق کولر گازی
 3. مطمئن شدن از وجود گاز کافی در کولر گازی
 4. خنک کردن بهتر محیط توسط کولر گازی
 5. افزایش طول عمر اسپلیت و کولر گازی

قیمت سرویس کولر گازیبه طور معمول زمانی که از سیستم گرمایشی، کولر گازی هم استفاده می کنیم باید سالی ۲ مرتبه آن را سرویس نماییم:

سالی یک مرتبه سرویس کولر گازی جهت سرمایش

و همچنین یکبار در سال هم سرویس کولر گازی جهت گرمایش

جهت کمتر شدن هزینه و قیمت سرویس کولر گازی، یک سری کارها را خودتان هم می توانید به راحتی انجام دهید. به طور مثال سرویس پنل کولر گازی را خودتان نیز می توانید انجام دهید. برای این کار قاب روی دستگاه را از باز کنید و فیلترهای کولر گازی را از دستگاه خارج کنید و با آب خوب تمیز نمایید و شستشو دهید و دوباره بعد از شستشو در محل خودش قرار دهید.

اما کندانسور کولر گازی را باید با کارواش شستشو دهید به همین دلیل باید برق دستگاه را قطع کنید تا به قسمت های برقی آسیبی وارد نشود بعد از سرویس کندانسور  اقدام به تست گاز، کولر گازی نمایید و اگر نیاز بود برای شارژ گاز اسپلیت یا کولر گازی با مستر تهویه تماس بگیرید.

در صورتی که کولر گازی درست و اصولی نصب نگردد و توسط افراد متخصص این کار انجام نشود بعد از گذشت مدت کمی مشکلات زیادی برای کولر گازی پیش می اید. یکی از دلایل اصلی ایجاد مشکل در کولر گازی های نو نصب اشتباه آن میباشد. برای نصب با کیفیت کولر گازی و دیگر خدمات در این ضمینه همین حالا با شماره های مستر تهویه تماس بگیرید.

خدمات مستر تهویه:
تعمیر کولرگازیتعمیر اسپیلتتعمیر داکت اسپیلیت  –تعمیر برد کولرگازیتعمیر داکت اسپیلت الجیسرویس کار کولرگازیشماره تلفن تعمیرکار کولرگازیتعمیر کولرگازی جنرالسرویس اسپیلتتعمیرکار کولرگازی در تجریش  – تعمیرکار داکت اسپیلت در قیطریهسرویس کار اسپلیت در شریعتی 

 

1 دیدگاه

 • از اینکه راجب تعرفه و هزینه تعیمر کولر گازی در این مقاله به خوبی به بررسی کامل مطلب پرداختید ممنونم خیلی مفیدبود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.