تعمیر کولر گازی در آزادی

تعمیر کولر گازی در آزادی  در سایت مستر تهویه میپردازیم.

 

با شروع فصل تابستان و گرمای طاقت فرسای آن در تهران بازار خرید کولر گازی، نصب، جابجایی و سرویس آن را داغ می کند. اگر شما هم قصد خرید یک کولر گازی خوب را برای منزل یا محل کارتان دارید،پیشنهاد میکنم با سایت مستر تهویه همراه باشید.

تعمیر کولر گازی در آزادی

تعمیر کولر گازی در آزادی

اگر کولر گازی مورد نظر خودرا  تهیه کرده اید و می خواهید آن را نصب کنید و یا به خاطر جابه جایی محل کار یا منزلتان باید کولر گازی  را نیز جا به جا کنید و مجددا فرایند نصب را انجام دهید، نصب کولر گازی این کار باید با دقت بسیاز زیادی انجام شود و توسط نصاب کولر گازی با تجربه انجام شود زیرا نصب کولر گازی دارای نکات ریزی می باشد که اگر به درستی انجام نشود می تواند باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری برای شما شود و یا اینکه کولرتان دائم به تعمیر کولر گازی نیاز داشته باشد.

همه ی مدل های کولرهای گازی نیازمند سرویس دوره‌ای هستند تا هم طول عمر کولر افزایش پیدا کند و هم به درستی کار کنن.. انجام سرویس و تعمیر کولر گازی در آزادی به صورت دوره ای شما را مطمئن خواهد کرد که دستگاه‌تان در بالاترین حد بهینه بدون خراب شدن ناگهانی کار می‌کند و در مصرف انرژی صرفه جویی کند.

تعمیر کولر گازی در آزادی

امکان افزایش بهره‌وری دستگاه کولر گازی با سرویس کولر گازی در آزادی و سرتاسر تهران هست و هزینه‌های قبض برق را کاهش می‌دهد. فیلتر هوای کثیف باعث می‌شود که کولر نتواند هوا را داخل خانه به خوبی به گردش در آورد. و نتیجه این می‌شود که کولر گازی باید برای مدت زیادی در طول روز کار کند و شاید شما را مجبور کند که تنظیمات دمایی را عوض کنید زیرا حتی با کارکرد بیشتر کولر گازی احساس راحتی نمی‌کنید. کویل کندانسور کثیف باعث می‌شود که کمپرسور سردکننده سخت‌تر کار کند، که جریان بیشتری را بر سرویس برق تحمیل می‌کند و نتیجه افزایش هزینه‌های قبض برق خواهد بود.

عمر دستگاه  کولر گازی

عمر دستگاه کولر گازی خود را با مراقبت‌ در طول زمانی که کار می‌کند افزایش دهید. کولرهای گازی وقتی درست کار می‌کنند که به صورت مرتب سرویس و تمیز شود. اگر یک قطعه درست کار نکند، می‌تواند به کل دستگاه استرس وارد کرده و در نهایت دستگاه زودتر از موعد خراب شود. نگهداری همه قطعات در حالت عمل‌کرد خوب به معنای استرس و فشار کم‌تر رو همه خواهد بود. دستگاه در طول مدت زمان بیشتر عمل‌کرد بهتری نسبت به دستگاهی که مرتب سرویس نمی‌شود خواهد داشت.

شستشو و تعمیر کولر گازی در آزادی با پیدا کردن ایرادات پیدا کردن عیب  قبل از اینکه بزرگ‌تر و گران‌تر شوند پول زیادی را برای‌تان پس‌انداز خواهد کرد. نه تنها کویل کنداسور کثیف باعث می‌شود که کولر گازی بیشتر کار کند و هزینه‌های برق افزایش یابد، که ممکن موجب کارکرد تندتر کمپرسور و در نتیجه خرابی زودرس در آن شود. هزینه‌ی بررسی و تمیز کردن کویل کنداسور به مراتب کم‌تر از هزینه تعویض کمپرسور است. همچنین سرویس دوره‌ای می‌تواند موارد دیگری مانند نشتی آب در سیستم که می‌تواند باعث صدمه دیدن دستگاه کولر گازی یا ساختمان شود را شناسایی و رفع نماید.

دریافت خدمات تعمیر کولر گازی در آزادی در کمترین زمان ممکن است. مستر تهویه آماده ارائه ی خدماتی نظیر جابجایی و نصب کولر گازی در سراسر تهران  می باشد. برای ارائه خدمات سریع تر با شماره 09030174775 تماس بگیرید و یا  با پر کردن فرم منتظر بمانید متخصصین ما در مستر تهویه با شما تماس بگیرند.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.