تعمیر کولرگازی دوو

تعمیر کولرگازی دوو


مستر تهویه مرکز مجاز سرویس و تعمیر کولرگازی دوو در تهران با امکانات روز دنیا و بهترین تکنسین ها

در زمان بروز کد خطا یا مشکل در کولرگازی دوو ، ابتدا ممکن است سردرگم شوید و ندانید که باید چیکار کنید. قبل از هر چیزی شاید از خودتان سوال کنید برای تعمیر کولرگازی دوو باید چه کرد؟ جهت تعمیر کولرگازی دوو در تهران لازم است قبل از هر کاری به دفترچه راهنمای دستگاه که در وقت خرید دریافت کردید مراجعه نمایید.

معمولا در زمان خرید، همراه هر دستگاه کولر گازی ۱ یا ۲ دفترچه راهنما وجود دارد که یکی از آنها جهت راهنمایی کاربر و دفترچه دیگر مربوط به راهنمای سرویس کولرگازی است.

در نهایت اگر دفترچه سرویس را در اختیار ندارید و در تشخیص ایراد کولرگازی دوو دچار مشکل شدید، بهتر است این مطلب را به صورت کامل مطالعه بفرمایید تا شما را در تعمیر کولرگازی دوو راهنمایی کنیم.

اولین قدم برای حفظ و نگهداری هر کولر گازی ،نصب مطابق با استانداردهای لازم و حرفه ای است . تمامی افرادی که به عنوان تعمیرکار کولرگازی دوو و کارشناس حرفه ای که در مستر تهویه فعالیت می کنند، تمام دوره های تخصصی در خصوص نصب، سرویس و تعمیرات انواع کولرگازی با برندهای مختلف را گذرانده اند و تجربه کافی را در این زمینه دارند.

تیم متخصص ما در نصب اصولی و صحیح انواع برندهای کولرگازی در مدل های مختلف می توانند به شما کمک کنند.

چرا مستر تهویه به عنوان نمایندگی مجاز کولر گازی مورد اعتماد همشهریان محترم است؟

 • داشتن تخصص و تجربه لازم در زمینه تعمیر کولرگازی دوو
 • داشتن سرعت عمل در انجام کار
 • وقت شناس بودن
 • هماهنگ کردن ساعات کاری خود نسبت به ساعات مشتری
 • احساس مسئولیت و وظیفه شناس بودن

موارد بالا تنها برخی از دلایل اعتماد شما عزیزان به مرکز تخصصی مستر تهویه است.

اما از دلایل مهم دیگر رضایت مندی مشتریان از تکنسین های ما ارائه خدمات کولرگازی با بهترین کیفیت و کم ترین هزینه ممکن است.

همچنین کلیه مراحل عیب یابی ، شارژ گاز و سرویس و تعمیر کولرگازی در محل مشتری انجام می گیرد. تا لازم به حمل دستگاه شما تا مرکز تعمیرات نباشد و رضایت خاطر مشتریان به خوبی برآورده گردد.

تعمیر کولرگازی دوودلایلی که باعث تفاوت شرکت مستر تهویه با دیگر مراکز شده :

۱.مجرب ترین تعمیرکاران کولرگازی که سال‌ ها وقت خود را برای آموزش و کسب تجربه عملی صرف کرده و هر ساله با شرکت در دوره‌ های تخصصی تعمیر کولرگازی ، با فناوری روز دنیا آشنا می باشند.

۲.به دلیل داشتن تکنسین های متعدد در سطح شهر تهران، در کمترین زمان ممکن به محل اعزام و مشکل دستگاه شما را رفع خواهند کرد.

۳.تمام قطعات مورد استفاده توسط متخصصین ما از اصلی و فابریک هستند و دارای ضمانت معتبر و خدمات پس از فروش می‌ باشند.

۴.اگر که نیاز به مشاوره داشته باشید، کافی است تا از خدمات مشاوره رایگان تکنسین های ما استفاده نمایید و اطلاعات بیشتری در رابطه با سرویس و تعمیر کولرگازی دوو به دست آورید.

۵.هر ساعتی که مایل هستید برای تعمیرات کولرگازی خود اقدام فرمایید چون به صورت شبانه روزی حتی ایام تعطیل در دسترس شما هستیم.

۶.تمام مراحل سرویس و تعمیر از ابتدا تا انتهای کار در محل شما و در اسرع وقت انجام می شود.

۷.تمامی هزینه ها طبق نرخ های مصوب اتحادیه محاسبه و دریافت میگردد.

چه زمانی نیاز به تماس برای تعمیر کولرگازی دوو و یا سرویس آن داریم:

 1. روشن نشدن یا درست‌ کار نکردن کولرگازی دوو
 2. تولید صدای نا متعارف و ناهنجار
 3. دلیل دیگر نشان دادن کد خطا (error) روی صفحه نمایش دستگاه است
 4. خدمات سرویس و تعمیر کولرگازی دوو در مستر تهویه با نهایت دقت و کیفیت انجام می گیرد.تیم متخصص ما ، ارائه خدمات تعمیرات کولرگازی دوو به شما عزیزان را افتخار خود می داند.

تعمیر کولرگازی دووایرادات شایع کولرگازی دوو

مشکلاتی که ممکن است برای اسپیلت دوو به وجود آید عبارت است از:

 • کاهش سرمای کولرگازی دوو: یکی از مشکلات متداول در کولرگازی، کم شدن سرمای آن است. زمانی که این ایراد اتفاق می افتد به احتمال بسیار برای سیستم خنک کننده دستگاه مشکلی به وجود آمده و یا امکان دارد ایراد از کمپرسور یا برد الکترونیکی کولر باشد. حتی ممکن است کولرگازی شما نیاز به شارژ مجدد داشته باشد. در این صورت شما باید سریعا با متخصصان مستر تهویه تماس بگیرید تا تعمیرکار برای بررسی و تعمیر کولرگازی دوو به محل اعزام گردد.
 • برفک زدن اواپراتور: ایجاد برفک در قسمت اواپراتور می تواند به علت کم شدن گاز کولر، کثیف شدن فضای داخل لوله ها، کثیف شدن صافی اواپراتور، معیوب شدن کمپرسور دستگاه و خراب شدن لاستیک های لرزه گیر کمپرسور باشد.
 • ریزش آب از کولرگازی: چکه کردن آب از دستگاه میتواند به دلایل، سوراخ بودن شیلنگ، برفک زدن اواپراتور ، گرفتگی لوله یا شکستگی حوضچه باشد. با بررسی این موارد میتوانید مشکل را رفع کنید.
 • فن کولرگازی کار می کند اما کمپرسور کار نمی کند: وقتی که این ایراد بوجود می آید به احتمال قوی ترموستات کولرگازی خراب شده و یا سیم های ترموستات دچار مشکل شده اند و حتی ممکن است موتور خراب شده باشد.

در ادامه باری بررسی دیگر ایرادات هم همراه ما باشید 

 • ترموستات دستگاه عمل نمی کند: زمانی که این ایراد برای کولر شما بوجود می آید، کولرگازی نیاز به شارژ مجدد دارد. همچنین باید اواپراتور و کندانسور را هم تمیز نمایید. با انجام این موارد ایراد ترموستات برطرف می گردد.
 • موتور پروانه کولرگازی کار میکند اما موتور اصلی کار نمی کند: وقتی که این مشکل بوجود می آید به احتمال بسیار موتور معیوب است و یا سیم های رابط خازن خراب است. با بررسی این موارد توسط تعمیرکار، مشکل رفع می گردد.
 • کمپرسور به مدت زیاد کار می کند ولی سرما ندارد: این ایراد زمانی بوجود می آید که کندانسور کثیف و یا در معرض آفتاب قرار بگیرد. حتی ممکن است این مشکل از کمبود گاز کولر و یا از کمبود فشار کمپرسور باشد.
 • کولرگازی صدای غیر عادی می دهد: وجود صدا های ناهنجار می تواند از خراب شدن فن یا پروانه فن و یا بلوور فن باشد. با عیب یابی و سرویس آن می توان به راحتی مشکل را رفع کرد.

 

تعمیر کولرگازی دوو

تعمیر کولرگازی دوو در محل

از مهمترین ویژگی های مستر تهویه، اعزام تعمیرکار به محل همشهریان محترم است. با این کار دیگر لازم نیست شما عزیزان مسافت های طولانی را برای تعمیر کولرگازی دوو خود طی نمایید و یا دستگاه را حمل کنید و به تعمیرگاه ببرید. فقط کافی است با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیر کولرگازی دوو در سایت را تکمیل کنید تا درکمترین زمان ممکن، تعمیرکار به محل شما اعزام شود. در این صورت شما می توانید نظارت کامل بر تمام مراحل تعمیر کولرگازی دوو خود داشته باشید.

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.