تعمیر اسپلیت در صادقیه

تعمیر اسپلیت در صادقیه


به متخصصان مستر تهویه برای نصب، جابجایی، سرویس و تعمیر اسپلیت در صادقیه اعتماد کنید.

مجموعه ما یکی از مراکز مجاز تمامی برند های داخلی و خارجی با سالها تجربه و همراهی تیمی از بهترین متخصصین متعهد ،مجرب و آموزش دیده در این زمینه آماده خدمات رسانی مختلف در این حوزه به صورت کاملا حرف ای و تخصصی می باشد.

با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری مفتخر هستیم در این عرصه بهترین باشیم.

نصب ، سرویس و تعمیر اسپلیت در صادقیه

با آغاز فصل گرما و شروع تابستان سرویس و تعمیر اسپلیت در صادقیه بیشتر مورد نیاز است. امروزه استفاده از کولرهای گازی بدلیل سرمای مطبوع و مطلوبی که ایجاد میکنند، بیشتر از کولرهای آبی مورد اقبال مردم می باشد.

در بیشتر نقاط کشور با آغاز فصول گرم در بین مردم استفاده از سیستم های خنک کننده آغاز میشود. قبل از استفاده از کولر گازی و اسپلیت حتما با راهنمایی یک تکنسین کولر گازی تمامی قطعات کولر و اسپلیت خود را مورد بازبینی قرار دهید تا قبل از استفاده ،کاملا بررسی و سرویس آن انجام شود.

 

و این چنین قبل از روشن کردن کولر گازی یا اسپلیت خود از سلامت کلیه قطعات و تجهیزات و ایمنی دستگاه اطمینان حاصل کنید.تیم متخصص ما در امر تعمیر اسپلیت در صادقیه و دیگر نقاط تهران با بهترین کیفیت و کمترین هزینه آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم میباشد.

تعمیر اسپلیت در صادقیه

خدمات قابل ارائه در سرویس و تعمیر اسپلیت در صادقیه :

نصب و راه اندازی تمامی برندها

سرویس و تعمیر اسپلیت در محل در اسرع وقت

سرویس دوره ای اسپلیت و کولر گازی

تعویض قطعات خراب با قطعات اورجینال

شارژ گاز، کولر گازی و اسپلیت

برطرف کردن نشتی گاز دستگاه

و . . .

بعضی از نکات مهم در نگهداری کولر گازی

کم شدن گاز در اسپلیت و کولرگازی باعث ایجاد خسارات بسیار به کمپرسور می‌شود، پس بهتر است به صورت دوره ای سرویس کولر گازی را به متخصصین مجموعه مستر تهویه بسپارید، تا گاز اسپلیت را مورد بررسی قرار دهند.

اگر خواستید دستگاه خود را از حالت سرمایش به گرمایش تغییر دهید، اول کولر گازی را خاموش نمایید و بعد تنظیمات آن را تغییر دهید. باید توجه کنید که این تغییر حالت هنگام روشن بودن کولر گازی یا اسپلیت انجام نشود.

از اسپلیت و کولر‌های گازی به ‌صورت تمام‌ وقت استفاده نکنید.

سعی کنید هر ماه فیلتر و توری هوای کولر گازی را شستشو و تمیز کنید.

در صورت دمیدن باد گرم از کولرگازی یا اسپلیت و کم شدن قدرت آن دستگاه را خاموش کنید و با متخصصین ما برای تعمیر اسپلیت در صاقیه تماس بگیرید.

از کولر گازی و کولر آبی در یک محیط استفاده نکنید، چون کولر‌های آبی رطوبت ایجاد می‌کنند و در عوض کولر‌های گازی رطوبت هوا را از بین می‌برند.

تعمیر اسپلیت در صادقیه

در زمان نصب کولر گازی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

 1. در اطراف واحد خارجی کمپرسور کولر گازی فاصله مناسب را رعایت نمایید.
 2.  سعی کنید برای کمپرسور سایه بان بگذارید.
 3. زمان نصب کمپرسور کولر گازی ، برای جلوگیری از سر و صدا  و ارتعاش می توانید از لرزه گیر منجیت یا واشر فنری استفاده نمایید.
 4. پنل داخلی کولر گازی را بالای وسایل گازسوز و درب خروجی نصب نکنید. در محیطی که پرتاب باد دستگاه ، حداکثر پوشش محیطی را داشته باشد پنل را نصب کنید .
 5. نوع سوراخ کاری دیوار را نسبت به جنس دیوار محل انتخاب نمایید.
 6. در زمان سوراخ کاری جهت عبور کابل برق و لوله از گردبر مناسب استفاده کنید . توجه نمایید که سوراخ مقداری به سمت بیرون شیب داشته باشد.
 7. برای سرویس لوله ها ، واحد داخلی و خارجی از کپسول ازت استفاده کنید .
 8. برای تخلیه هوا از پمپ وکیوم استفاده شود.
 9. حداکثر ارتفاع مجاز برای لوله کشی پنج متر و حداکثر طول مجاز برای آن هم پنج متر می باشد.

شایع ترین ایراداتی که در استفاده از اسپلیت و کولر گازی رخ می‌دهد، موارد زیر است:

 • کثیفی و انسداد فیلترهای کولر گازی
 • پریدن فیوز
 • تمام شدن شارژ کمپرسور
 • نداشتن باد خنک کولر گازی
 • سر و صدای غیر معمول کولر گازی
 • کارنکردن ریموت دستگاه
 • کم بودن شدت باد پرتابی
 • بوی نامطبوع کولر گازی
 • ریزش آب از کولر و اسپلیت شما
 • کم شدن گاز کولر گازی
 • خاموش ، روشن شدن مرتب دستگاه
 • روشن نشدن کولر گازی
 • کارنکردن فن داخلی دستگاه
 • برفک یا ‌یخ زدگی لوله‌های مویی کولر گازی
 • یکسره کارکردن کولر گازی
 • خاموش شدن ناگهانی کولر گازی
 • خطا و ارور های مختلف
 • و …

تعمیر اسپلیت در صادقیهسرويس و تعمیر  كولر گازی و اسپلیت در صادقيه

سرويس و تعمیر اسپلیت در صادقيه در برند های سامسونگ، جنرال، مدیا، گری، ال جی و دیگر برندهای داخلی و خارجی توسط متخصصین مستر تهویه انجام می شود.

در كولر های گازی تنها استفاده كردن از انها ملاک نيست. زیرا بدليل حساس بودن قطعات اين دستگاه بايد هر چند وقت يكبار کارکرد اسپلیت یا کولر گازی را بررسی كنيم كه آيا عملکرد دستگاه در شرایط نرمال است یا نه؟ به طور مثال صداهای غیر عادی توليد نمي كند؟ از دريچه باد قطرات آب پرتاب نمي شود؟بدنه دستگاه برق دارد؟ و…

هر كدام از اين ایرادات علائمی برای وجود مشکلی در دستگاه اسپلیت است كه اگر برطرف نگردد امکان دارد به قطعات اصلی مانند كمپرسور آسیب جدی رسانده و هزینه های زیادی به همراه داشته باشد.پس بهتر است كولر گازي و یا اسپلیت تحت نظر يک تعمیرکار با تجربه هر چند وقت يكبار ببرسی شود تا از بروز آسیب های احتمالي جلوگيری شود.تمامی اين امور را مي توانيد به عهده مستر تهویه سپرده و سلامت كولر گازيتان را تضمين کنید و از عملكرد و بازدهي بهتر كولر گازي خود مطمئن  شويد.

در هنگام تماس با ما مي توانيد از مشاوره رايگان برخوردار شوید و حتي برخي از مشكلات بوجود امده براي كولر گازيتان را رفع نمایید.متخصصان ما برای خدمات سرویس و تعمیر اسپلیت در صادقیه و دیگر مناطق تهران آماده بوده و پس از تماس شما سریعا به محل اعزام مي شوند.

مفتخریم كه با لايق دانستن ما برای تعمیر اسپلیت در صادقيه از خدمات مستر تهویه استفاده كرده تا این چنین با رضايت شما اعتمادتان را جلب نماییم.

خدمات مستر تهویه:
تعمیر کولرگازیتعمیر اسپیلتتعمیر داکت اسپیلیت  –تعمیر برد کولرگازیتعمیر داکت اسپیلت الجیسرویس کار کولرگازیشماره تلفن تعمیرکار کولرگازیتعمیر کولرگازی جنرالسرویس اسپیلتتعمیرکار کولرگازی در تجریش  – تعمیرکار داکت اسپیلت در قیطریهسرویس کار اسپلیت در شریعتی 

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.